• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

Informacje związane z końcem roku szkolnego 2018/2019.

Podręczniki, które będą obowiązywały po wakacjach.

Lista podręczników obowiązujących w roku 2019/2020.

W Dzień Dziecka uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w górskiej wycieczce. Wędrowaliśmy po Beskidzie Śląski. Kolejkę linową wjechaliśmy na Szyndzielnię. Przejazd żółtymi, przeszklonymi gondolami dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. Podczas jazdy podziwialiśmy przepiękną panoramę Bielska- Białej. Następnie już pieszo ruszyliśmy w stronę schroniska na Klimczoku. Tam mieliśmy pierwszy dłuższy postój. Mogliśmy się posilić i odpocząć. Po przerwie wyruszyliśmy w dalszą drogę do schroniska na Koziej Górce. Trasa nie była trudna, ale dosyć długa. W schronisku po długim marszu zjedliśmy ciepły posiłek. Dzieci pobawiły się na placu zabaw. Kiedy nabraliśmy sił, ruszyliśmy w drogę powrotną. Na koniec dnia czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka – pyszne lody. Przez cały dzień oprócz dobrych humorów towarzyszyła nam piękna pogoda. Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.
     Gratulujemy wszystkim uczestnikom kondycji i zapraszamy na kolejne wycieczki.

Agnieszka Brzezina, Katarzyna Sordyl