• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rekrutacja elektroniczna. Rekrutacja od 23 marca 2020.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Organizacja pracy szkoły podczas epidemii.

Pobierz materiały, przeczytaj, skorzystaj :-)

Doradztwo zawodowe. Orientacja zawodowa. Wybór szkoły.

Poznaję - planuję - wybieram. Zapoznaj się z poradnikiem.

Wytyczne, terminy, procedury, prezentacje, porady.

Informacje dotyczące egzaminów ósmoklasisty w 2020 r.

W Dzień Dziecka uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w górskiej wycieczce. Wędrowaliśmy po Beskidzie Śląski. Kolejkę linową wjechaliśmy na Szyndzielnię. Przejazd żółtymi, przeszklonymi gondolami dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. Podczas jazdy podziwialiśmy przepiękną panoramę Bielska- Białej. Następnie już pieszo ruszyliśmy w stronę schroniska na Klimczoku. Tam mieliśmy pierwszy dłuższy postój. Mogliśmy się posilić i odpocząć. Po przerwie wyruszyliśmy w dalszą drogę do schroniska na Koziej Górce. Trasa nie była trudna, ale dosyć długa. W schronisku po długim marszu zjedliśmy ciepły posiłek. Dzieci pobawiły się na placu zabaw. Kiedy nabraliśmy sił, ruszyliśmy w drogę powrotną. Na koniec dnia czekała na dzieci jeszcze jedna niespodzianka – pyszne lody. Przez cały dzień oprócz dobrych humorów towarzyszyła nam piękna pogoda. Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.
     Gratulujemy wszystkim uczestnikom kondycji i zapraszamy na kolejne wycieczki.

Agnieszka Brzezina, Katarzyna Sordyl