• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zagłosuj na nasz projekt, byśmy mogli go realizować :)

Oddaj swój głos w terminie 1-11 grudnia 2020 r.

Informacje i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole od 1 września 2020 r.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Zaczynamy sportową zabawę, przed nami 5 rund.

Zakwalifikowaliśmy się do programu "Pomarańczowa Siła".

niewidomy W dniach 06.03., 13.03 oraz 20.03.2019 r. odbyły się spotkania uczniów klas 1-5 SP z osobą niewidomą i jego przewodnikiem, psem - Bezą. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia dwóch filmów. Pierwszy z nich opowiadał o funkcjonowaniu osób niewidomych w społeczeństwie, natomiast drugi - o szkoleniu i przystosowaniu psów jako przewodników dla osób niewidomych. Dzieci otrzymały odpowiedzi na nurtujące je pytania dotyczące obejrzanych filmów. Dowiedzieliśmy się od Naszego Gościa wiele ciekawych informacji na temat sposobów radzenie sobie w codziennym życiu, o nowościach technicznych podnoszących komfort życia i o szkoleniu psów, które w znaczny sposób ułatwiają funkcjonowanie na co dzień. Na koniec zajęć każdy uczeń otrzymał kartkę z zapisanym alfabetem Braille’a swoimi imieniem.
Zajęcia z Naszym Gościem bardzo się uczniom podobały.

Bardzo dziękujemy!
Grażyna Wysocka