al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

pano foto1 W dniu 7 marca nasi uczniowie wzięli udział w imprezie lekkoatletycznej zorganizowanej na Stadionie Śląskim w Chorzowie „ATHLETICS CAMP”- „Każdy może zostać mistrzem”. Mogli spróbować swoich sił w najpopularniejszych konkurencjach lekkoatletycznych, takich jak: rzut młotem, rzut dyskiem, biegi, pchnięcie kulą czy biegi przez płotki. Odbyły się również warsztaty z dietetykiem, na których uczniowie uczyli się przygotowywać zdrowe i dietetyczne koktajle. Ponadto spotkali się z mistrzyniami w lekkoatletyce: Justyną Święty-Ersetic - mistrzynią Europy w sztafecie 4x400 metrów oraz Ewą Swobodą - złotą medalistką Mistrzostw Europy 2019 w biegu na 60 metrów. Wszyscy świetnie się bawili i otrzymali pamiątkowe koszulki oraz certyfikaty. Kto wie, może wśród Was jest jakiś przyszły mistrz olimpijski…

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Damian Gorzela  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny