Rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Rządowe programy realizowane w szkole.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

FINAŁ KATOWICKIEJ WIELKIEJ LIGI CZYTELNIKÓW

29  marca 2021 roku odbył się pojedynek o wejście do etapu powiatowego uczestników tegorocznej edycji Katowickiej Wielkiej Ligi Czytelników. Żeby znaleźć się w gronie wybranych trzeba było najpierw przez 5 miesięcy przeczytać 10 książek i rozwiązać do nich testy. Następnie uczniowie pisali testy kwalifikacyjne, które wyłoniły Mistrzów Szkoły.

Laureaci etapu szkolnego musieli przeczytać książki Marty Kisiel „Małe Licho i tajemnica Niebożątka” i Pawła Beręsewicza „Szeptane”.

11 maja 2021 roku odbył się Finał Konkursu „Katowicka Wielka Liga Czytelników” – Mistrzostwa Powiatu.

Nasi uczniowie w składzie:
- Hania Szlachta 3a, Marysia Świerczyńska i Tomek Brom z 4a uzyskali tytuł MISTRZA POWIATU
- Magda Darul 6a, Jagoda Suchecka 6b i Maciek Darul 7b uzyskali tytuł II WICEMISTRZA POWIATU

Naszym Mistrzom gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już w nowym roku szkolnym.

Szkolny koordynator
Aleksandra Kubis-Szlachta