• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczęła się rekrutacja. Zapraszamy.

Terminy rekrutacji. Ważne informacje.

Informacje i zasady bezpieczeństwa.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły.

Poznaję - planuję - wybieram.

Zobacz, przeczytaj, ucz się z nami.

Zapraszamy na Dzień Otwarty online 16 marca br.

Szkolni koordynatorzy:

Zespół pod przewodnictwem mgr Zofii Nowak

pdf Zadania szkolnego koordynatora SPZ

Zobacz link

"WIRUSOOCHRONA"

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 oraz powrotem uczniów klas I-III do szkół podstawowych, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych dzieci oraz ich rodzin, Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny rozpoczął na terenie województwa śląskiego realizację akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Wirusoochrona”, do której przyłączyli się najmłodsi uczniowie naszej szkoły.
Akcja ma na celu wzmocnienie działań przeciwepidemicznych w placówkach oświatowo-wychowawczych poprzez przeprowadzenie zajęć profilaktycznych dla najmłodszych uczniów, przypominających o przestrzeganiu podstawowych zasad higieny oraz zwrócenie uwagi na znaczącą rolę higieny jako podstawowego środka zapobiegania przenoszenia się wirusów.
W trakcie zajęć dzieci będą mogły pogłębić wiedzę z zakresu zapobiegania chorobom zakaźnym przenoszonym drogą kropelkową, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki koronawirusa i grypy.

wsse covid  mycie rak  Grypa dzieci

Zespół SPZ

definicjaSPZ