Rekrutacja do klas pierwszych. зарахування.

Zapraszamy do naszej szkoły. Czekamy na Was :)

Tablica informacyjna. Rządowe programy realizowane w szkole.

Informacje nt. programów.

Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa.

Dbam o siebie i innych. Procedura zw. z COVID-19.

Doradztwo zawodowe. Wybór szkoły. Oferty szkół.

Poznaję - planuję - wybieram. Mapa karier.

Pracujemy z dziećmi z afazją wg innowacji naszych nauczycieli.

"afazJA - możeMY" - inkubator Popojutrze 2.0.

Dnia 25 listopada w aplikacji Teams odbyły się zaplanowane spotkania on-line z uczniami i rodzicami oddziałów klas 4. Był to ostatni etap działań zaplanowanych w ramach projektu „Potyczki matematyczne na wesoło” realizowanego w ramach programu grantowego mPotęga dofinansowanego przez Fundację mBanku. Tematyka wirtualnych Escape Rooms z matematyki sprawdziła się rewelacyjnie. Uczniowie z oddziałów 4a i 4b, rozwiązując łamigłówki, starali się uratować swoją wychowawczynię, która zamknęła się w kantorku smile. Natomiast uczniowie z 4c starali się pomóc pani Dzielnej w pokonywaniu zagadek matematycznych serwowanych przez pana Iloczyna. Uczniowie mogli również spróbować swoich sił wraz z rodzicami w samodzielnym przejściu ER, czym chwalili się, przesyłając organizatorkom ostateczny kod. Za pracę i wspólną zabawę uczniowie otrzymywali dyplomy.

mpotega XI2020 1   mpotega XI2020 2

K. Walaszczyk-Szkutnik