TANECZNA PASJA HANI Z 1C

Nazywam się Hania i chodzę do oddziału 1c.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w 2019 roku, mając 5 lat. Były to zajęcia dla dzieci 4-6 lat w grupie początkującej w szkole tańca Egurrola Dance Studio w SSC w Katowicach. Na zajęciach początkowo było dużo zabawy z muzyką , ale Pani instruktorka uczyła nas również elementów tańca nowoczesnego oraz wymyślała układy choreograficzne. Podsumowaniem pracy w każdym semestrze jest występ na scenie ze swoją grupą przed publicznością oraz jury.
Pierwszym publicznym występem był Egurrola Challenge w Silesia City Center w czerwcu 2019 r., gdzie występowały dzieci również z innych miast.
Na poziomie początkującym występy nie są oceniane i grupy nie rywalizują między sobą, ale uczy nas to śmiałości i oswojenia ze stresem, sceną i publicznością. Rywalizacja zaczęła się w 2021 roku, kiedy na poziome średnio zaawansowanym występowaliśmy w Warszawie na Mistrzostwach Egurrola Dance Studio. Zajęliśmy w swojej grupie wiekowej I miejsce i było to dla nas duże wyróżnienie. Później był kolejny wyjazd i II miejsce wraz z awansem do grupy na poziom wyżej. Na występy zawsze przygotowujemy nowy układ choreograficzny, jak również mamy szyte nowe stroje. Zajęcia taneczne, poza fajną zabawą, nauczyły mnie współpracy w grupie, systematyczności, odpowiedzialności, śmiałości i odwagi. Ciężkie treningi 2 razy w tygodniu wzmacniają moją kondycję fizyczną, co w połączeniu ze zdrową dietą wpływa na moje zdrowie i wygląd. Szkoła tańca organizuje również różne warsztaty oraz wyjazdy, na których możemy szlifować swoją technikę, poznawać inne style tańca, jak również przeżyć niezapomnianą przygodę. Bardzo polecam i zachęcam do rozwijania swoich pasji.

Hania

Hania1c