Uczniowie klas 1-3 po raz kolejny wzięli w Ty, roku udział w międzynarodowej akcji Czytanie na polanie. Piękna czerwcowa pogoda sprzyjała lekturze na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że za rok też weźmiemy udział w tej akcji.

Wychowawcy 1-3