19 czerwca klasa 5c wybrała się na wyjście integracyjno-edukacyjne do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego oraz na spacer po Parku Śląskim. Uczniowie mieli okazję podziwiać setki gatunków zwierząt na żywo, a także aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu wśród zieleni. Klasa przywitała niedawno zamieszkałe w zoo kapibary i miała bardzo bliskie spotkanie z pawiem. To było idealne podsumowanie mijającego roku szkolnego.

Joanna Kwiecień, Natalia Gorys