Dzisiaj zamiast ławek i zeszytów – kocyk, słońce i mnóstwo dobrej zabawy! ☀️
   Oddział 4a spędził ten wyjątkowy dzień w parku na wspólnym pikniku i lodach 🍦. Nie zabrakło też szaleństw na placu zabaw oraz wodnych atrakcji. 💦
   Wszyscy wrócili uśmiechnięci i gotowi na wakacje! 😎
   Dziękujemy za ten rok pełen wspólnych chwil i do zobaczenia we wrześniu! 📚

Patrycja Kukułka  

piknik 4a 1   piknik 4a 2