Tydzien zyczliwosciTydzień życzliwości Tydzien zyczliwosci2

27.11.-04.12.2019 r.

Koordynatorzy programu SPZ wspólnie z Samorządem Uczniowskim proponują społeczności uczniowskiej wspólną zabawę polegającą na wylosowaniu kolegi, koleżanki ze swojego oddziału klasowego, dla którego/której zostanie przygotowane coś miłego, miły uczynek (np. wspólne spożycie śniadania, spacer lub spędzenie razem przerwy, pomoc w nauce, własnoręcznie wykonanie kartki, laurki i wiele innych działań związanych z codziennością; liczymy na inwencję uczniów). Prosimy też, aby nie były to prezenty kupione, to powinny być proste gesty wypływające z serca.

Podsumowaniem działania każdego ucznia będzie napisanie na zzw lub lekcji edukacji wczesnoszkolnej (4.12.2019 r.) kilku zdań na temat tego, co zrobili miłego dla wylosowanej osoby, jakie towarzyszyły im emocje, kiedy to wykonywali, co czuli, kiedy ktoś zrobił coś dla nich życzliwego. Sporządzone sprawozdania w dowolnej formie, proszę o przekazanie do opiekuna SU.

SU i SPZ

4.12.2019 r. jest dniem podsumowującym działania związane z realizacją Tygodnia Życzliwości,
dlatego w tym dniu wszyscy przychodzimy ubrani w elementy garderoby koloru żółtego :)

Zespół ds. Promocji Zdrowia