• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

27.11. - 4.12. to w naszej szkole Tydzień życzliwości. Znajdź się wśród życzliwych!

4 grudnia ubieramy się na żółto. Baw się razem z nami.

Szkolni koordynatorzy:

mgr Zofia Nowak, mgr Agnieszka Siatkowska, mgr Alicja Wiśniowska, mgr Helena Dryja

pdf Zadania szkolnego koordynatora SPZ

Zobacz link

Skład zespołu SPZ

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców do współpracy polegającej na podejmowaniu rozmaitych działań
na rzecz Szkoły Promującej Zdrowie. Wszelkie pomysły oraz propozycje proszę zgłaszać,
a my z ogromną chęcią wdrożymy je w życie szkolne wspólnie z zespołem do spraw promocji zdrowia.

Zofia Nowak i Alicja Wiśniowska

W dniu 17.05.2019 w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie odbył się Dzień Galaretki. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy mogli zjeść smaczną galaretkę. Galaretkami można było częstować się także podczas V Środowiskowych Spotkań Edukacyjnych.

galaretka2019

Zespól ds. Promocji Zdrowia

I miejsce zdobyły oddziały: 2a, 4c, 6a.
Uczniowie mieli przygotować planszę/plakat związany ze szkodliwymi produktami, które można znaleźć w jedzeniu. Były to m.in. zagęszczacze, emulgatory, glutaminian potasu, konserwanty. Dodatkowo musieli wskazać ich zdrowe zamienniki.
Dzięki temu zadaniu nasi uczniowie stali się bardziej świadomymi konsumentami, dowiedzieli się, jak zadbać o swoje zdrowie i przekonali się, że czytanie etykiet ze składem nie jest startą czasu.
wiem co jem 2019
Zofia Nowak