• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

27.11. - 4.12. to w naszej szkole Tydzień życzliwości. Znajdź się wśród życzliwych!

4 grudnia ubieramy się na żółto. Baw się razem z nami.

Modyfikacja: 11.01.2017

Rodzice / opiekunowie bardzo często obserwując swoje dzieci, próbują odnaleźć w nich różne zdolności i zainteresowania. Czasami są one widoczne gołym okiem, nierzadko ukryte. Jak rozpoznać zdolności? Jaki jest ich podział? Czy istnieją jakieś poza muzycznymi, matematycznymi i sportowymi? Jak wspomóc dziecko w rozwoju zainteresowań, uzdolnień? Chcielibyśmy, żeby poniższe linki były dla Państwa wskazówkami. Staraliśmy się wybrać najciekawsze artykuły, prezentacje, które rozwieją Państwa wątpliwości. Niech będą one pomocą, ale także inspiracją do samodzielnego zgłębiania tematu.

Marta Bruczyńska i Dorota Ciesielska