• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rekrutacja elektroniczna. Rekrutacja od 23 marca 2020.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Informacje i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole od 1 września 2020 r.

Bezpieczny powrót do szkoły.

Zaczynamy sportową zabawę, przed nami 5 rund.

Zakwalifikowaliśmy się do programu "Pomarańczowa Siła".

II runda Pomarańczowej siły już za nami. Zobacz film point pod linkiem.

pomaranczowa sila   Z radością informujemy, że nasza szkoła zakwalifikowała się do olimpijskiej edycji programu Pomarańczowa Siła 2019/2020.
Do etapu sportowego zakwalifikowało się 22 finalistów, pełna lista jest dostępna pod tym adresem.
Zaczynamy zatem sportową zabawę, w której do czerwca będziemy poznawać kolejne dyscypliny sportu, ucząc i bawiąc się jednocześnie.
W edycji olimpijskiej organizatorzy przygotowali5 rund, które za każdym razem rozpoczną się od wysyłki sprzętu sportowego oraz sportowych inspiracji od naszych ambasadorów – Alicji Jeromin, Michała Pola i Marcina Ryszki. Na początek całej drużynie Pomarańczowej Siły przekazano koszulki, które przydadzą się podczas treningów oraz w trakcie nagrywania filmów lub robienia zdjęć. Sprzęt sportowy został zakupiony dzięki środkom przekazanym na rzecz Fundacji ING Dzieciom przez ING Bank Śląski – za zaangażowanie pracowników ING w bieg „Biegnij Warszawo” – oraz dzięki współpracy z marką Decathlon.
Organizatorem jest Fundacja ING Dzieciom. Szczegółowe informacje można przeczytać tutaj.

Ze sportowymi pozdrowieniami
Zespół Pomarańczowej Siły

Nasz filmik, który wygrał, przygotowały panie Wiesława Biros, Ewa Kuczmik i Danuta Lagierska. Zobacz go!

Kolejny etap programu "Pomarańczowa siła" do obejrzenia point pod linkiem.