• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

Miejski konkurs "Bezpieczna droga do szkoły"

Regulamin konkursu. Zapraszamy do udziału.

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Udział uczniów w zajęciach w ramach projektu PiBBzNE na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

dzien otwarty 2019

6 lutego wolontariusze oraz studenci AKADEMII wzięli udział w meczu siatkówki, który odbył się w Hali Widowiskowej SPODEK. Emocje sportowe towarzyszyły wszystkim w to zimowe popołudnie! Krótka fotorelacja poniżej!

AP I2019

Ewelina Darul

Zarząd Województwa Śląskiego z inicjatywy Pana Jakuba Chełstowskiego, Marszałka Województwa Śląskiego, podjął decyzję o wprowadzeniu bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży szkolnej pociągami Kolei Śląskich w czasie trwania ferii zimowych w województwie śląskim, tj. od północy z 8/9 lutego do 24 lutego 2019 r. Oferta dotyczy całej siatki połączeń Kolei Śląskich (poza odcinkiem przygranicznym Chałupki-Bohumin). Do bezpłatnych przejazdów dzieci i młodzieży uprawnia ważna legitymacja szkolna. Dzieci młodsze mogą korzystać z przejazdów na podstawie dokumentu potwierdzającego ich wiek. Więcej informacji na stronie Kolei Śląskich.

Informacje można znaleźć w artykule Rekrutacja.