• Jasełka szkolne

• Ślubowanie Pierwszoklasistów

Pasowanie

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do XX edycji akcji.

20 grudnia kończymy w szkole "Górę grosza".

Od poniedziałku do piątku podczas trwania ferii zimowych w województwie śląskim, w dniach od 13 do 24 stycznia 2020 roku w godzinach 10:00-13:00, na Stadionie Śląskim odbywać będą się zajęcia sportowe, rekreacyjne, a także liczne gry i zabawy. Wśród atrakcjim przewidziano m.in. rozgrywki w koszykówkę, piłkę nożną, piłkę ręczną, ale też kolorową grę terenową, wielki tor przeszkód i zajęcia plastyczne.
Liczba miejsc w ramach zajęć jest ograniczona. Każdego dnia w zajęciach może wziąć udział 30 uczestników indywidualnych oraz 40 osób w ramach grup. Zapisów ferii lub na wybrane dni można dokonać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 500 006 415.