al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

W minioną sobotę (11.05.2019) w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego "Dzieci Tysiąclecia - Integracja", realizując zajęcia z cyklu "Poznajemy atrakcje najbliższej okolicy", odwiedziliśmy studio artystyczne "Maciej" w Zabrzu i uczestniczyliśmy w warsztatach "Fabryka czekolady". Atrakcji przygotowanych dla nas przez panie animatorki było sporo: zabawy animacyjne, opowieści o czekoladzie i jej historii, zajęcia manualne z wykorzystaniem folii aluminiowej, a także przepyszne szaszłyki owocowe maczane w fontannie mlecznej czekolady. Kolejnym punktem programu były zabawy na świeżym powietrzu i ognisko z kiełbaskami. Pogoda dopisała, humory również. Zmęczeni, ale szczęśliwi (bo przecież czekolada poprawia nastrój) wróciliśmy do domów. Następna wycieczka już w czerwcu, zapraszamy!!!

czekolada maj2019

Magdalena Marcinkowska-Baran 
Anna Brodacka 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny