• Zakończenie roku 2018/2019

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

Informacje związane z końcem roku szkolnego 2018/2019.

Podręczniki, które będą obowiązywały po wakacjach.

Lista podręczników obowiązujących w roku 2019/2020.

W minioną sobotę (11.05.2019) w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego "Dzieci Tysiąclecia - Integracja", realizując zajęcia z cyklu "Poznajemy atrakcje najbliższej okolicy", odwiedziliśmy studio artystyczne "Maciej" w Zabrzu i uczestniczyliśmy w warsztatach "Fabryka czekolady". Atrakcji przygotowanych dla nas przez panie animatorki było sporo: zabawy animacyjne, opowieści o czekoladzie i jej historii, zajęcia manualne z wykorzystaniem folii aluminiowej, a także przepyszne szaszłyki owocowe maczane w fontannie mlecznej czekolady. Kolejnym punktem programu były zabawy na świeżym powietrzu i ognisko z kiełbaskami. Pogoda dopisała, humory również. Zmęczeni, ale szczęśliwi (bo przecież czekolada poprawia nastrój) wróciliśmy do domów. Następna wycieczka już w czerwcu, zapraszamy!!!

czekolada maj2019

Magdalena Marcinkowska-Baran