al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Akademia Młodego Wieku to cykl zajęć, w których uczestniczą uczniowie klasy 1a i 2b. Poznają na nich tajniki pisma, dowiedzą się między innymi, czym są hieroglify, jaką historię ma papier, skąd wzięła się książka. Zajęcia te odbywają się w Rondzie Sztuki i prowadzi je pani Barbara Kasperczyk. Na dzisiejszych warsztatach „Narysuj mi słowo, czyli pismo obrazkowe” uczniowie poznali historię pisma obrazkowego, pobawili się w tworzenie symboli, dowiedzieli się, czym są hieroglify i tworzyli własne tablice z pismem obrazkowym. Na kolejne zajęcia idziemy za tydzień. Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

A.Brzezina, B.Ogórek, A.Brodacka 

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny