al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Zakończenie roku 2018/2019

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

Informacje związane z końcem roku szkolnego 2018/2019.

Podręczniki, które będą obowiązywały po wakacjach.

Lista podręczników obowiązujących w roku 2019/2020.

zlotowka dla sercaW dniu od 1-3 kwietnia, czyli podczas naszych rekolekcji, będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla chorych z hospicjum „Cordis” z Katowic (cordis - z języka łacińskiego oznacza serce). Pragniemy, aby serce każdego człowieka biło jak najdłużej. W holu przy wejściu do naszej szkoły, koło portierni, zostanie wystawiona skarbona, do której można wrzucać swój dar serca. Wolontariusze naszej szkoły przekażą zebrane pieniądze na ręce pani doktor Jolanty Markowskiej w czwartek po rekolekcjach. Zachęcamy zarówno uczniów, ich rodziców, nauczycieli i innych pracowników naszej szkoły do wsparcia tej akcji. Każda Twoja złotówka przedłuża życie chorych pragnących żyć.

Dziękujemy wszystkim za dar serca.

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny