al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Zakończenie roku 2018/2019

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

Informacje związane z końcem roku szkolnego 2018/2019.

Podręczniki, które będą obowiązywały po wakacjach.

Lista podręczników obowiązujących w roku 2019/2020.

29.03.2019 odbył się Przegląd Małych Form Teatralnych. Po raz kolejny nasi uczniowie stanęli na deskach teatru. W tym roku po raz pierwszy ocenie poddane zostały występy klas 1 i 3 oraz 5 i 7 SP. Ponownie okazało się, że dzieci mają wielki talent aktorski. Spektakle były wyreżyserowane i odegrane w mistrzowskim stylu. Zachwyt budziły stroje, scenografia i rekwizyty przygotowane na potrzeby przedstawienia. Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców zarówno z klas 1 i 3 ("Baśniowy ambarans" w wykonaniu klasy 1a) oraz 5 i 7 ("Kot w butach" w wykonaniu klasy 5d we współpracy z klasą 6c). I tradycyjnie wyróżnienia w różnych kategoriach, za oryginalne i wyjątkowe pomysły oraz ich wykonanie. Publiczność w skupieniu oglądała wyjątkowe spektakle, choć czasem zabawy było po pachy. Zapraszamy za rok.

PMFT2019 1  PMFT2019 2

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny