• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

29.03.2019 odbył się Przegląd Małych Form Teatralnych. Po raz kolejny nasi uczniowie stanęli na deskach teatru. W tym roku po raz pierwszy ocenie poddane zostały występy klas 1 i 3 oraz 5 i 7 SP. Ponownie okazało się, że dzieci mają wielki talent aktorski. Spektakle były wyreżyserowane i odegrane w mistrzowskim stylu. Zachwyt budziły stroje, scenografia i rekwizyty przygotowane na potrzeby przedstawienia. Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców zarówno z klas 1 i 3 ("Baśniowy ambarans" w wykonaniu klasy 1a) oraz 5 i 7 ("Kot w butach" w wykonaniu klasy 5d we współpracy z klasą 6c). I tradycyjnie wyróżnienia w różnych kategoriach, za oryginalne i wyjątkowe pomysły oraz ich wykonanie. Publiczność w skupieniu oglądała wyjątkowe spektakle, choć czasem zabawy było po pachy. Zapraszamy za rok.

PMFT2019 1  PMFT2019 2