• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dnia 2 marca 2019 r. w ramach zajęć Środowiskowego Programu Profilaktycznego „Dzieci Tysiąclecia – Integracja” - „Spotkania z kulturą” odbyło się wyjście do kina na trzecią już część filmu „Jak wytresować smoka 3”.

Opowiada on o niezwykłej przyjaźni młodego Wikinga i smoka. Czkawka i Szczerbatek  wyruszają w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu tajemniczej krainy, bezpiecznego smoczego świata, o którym mówią legendy. Człowiek i smok wspólnie walczą, by ochronić to, co dla nich najważniejsze.

Film bardzo nam się podobał. Polecamy  zarówno młodszym, jak i starszym uczniom naszej szkoły. Kolejne wyjście pod koniec marca. Serdecznie zapraszamy.

Agnieszka Brzezina, Beata Ogórek