al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Dnia 2 marca 2019 r. w ramach zajęć Środowiskowego Programu Profilaktycznego „Dzieci Tysiąclecia – Integracja” - „Spotkania z kulturą” odbyło się wyjście do kina na trzecią już część filmu „Jak wytresować smoka 3”.

Opowiada on o niezwykłej przyjaźni młodego Wikinga i smoka. Czkawka i Szczerbatek  wyruszają w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu tajemniczej krainy, bezpiecznego smoczego świata, o którym mówią legendy. Człowiek i smok wspólnie walczą, by ochronić to, co dla nich najważniejsze.

Film bardzo nam się podobał. Polecamy  zarówno młodszym, jak i starszym uczniom naszej szkoły. Kolejne wyjście pod koniec marca. Serdecznie zapraszamy.

Agnieszka Brzezina, Beata Ogórek   

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny