al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

31 stycznia dla wszystkich uczniów klas pierwszych, drugich oraz trzecich odbyła się zabawa karnawałowa. W tym roku imprezę poprowadziły pani Hania oraz pani Vanessa. Były tańce i zabawy, nie zabrakło oczywiście tańca Limbo. Łaczyliśmy się w koła, kółeczka, pociągi i wężyki przy rytmach najnowszych i ulubionych hitów. Panie pomagały nam w niektórych układach tanecznych i dzięki ich pomocy efekt wspólnego tańca był rewelacyjny! Dziękujemy za świetną zabawę! Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny