• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dziękujemy za Wasze głosy. Zajęliśmy 4. miejsce!

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Dzieciaki do rakiet”!

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Udział uczniów w zajęciach w ramach projektu PiBBzNE na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

Dzisiaj w klasie gościliśmy pana Michała Gawrońskiego, nauczyciela gry na skrzypcach naszej koleżanki Matyldy Palki. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat tego instrumentu, m.in. z czego jest zbudowany, jak wydobywa się z niego dźwięk. Wysłuchaliśmy minikoncertu na skrzypce w wykonaniu Matyldy i jej nauczyciela. Muzyki mogliśmy dzisiaj nie tylko posłuchać, ale również ją zobaczyć i dotknąć. Dziękujemy mamie Matyldy za zaproszenie do nas tak znakomitego gościa. Mamy nadzieję, że Matylda i inne dzieci z naszej klasy, które również uczą się grać na instrumentach, już niebawem przed nami wystąpią. Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Agnieszka Brzezina