al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

Informacje związane z końcem roku szkolnego 2018/2019.

Podręczniki, które będą obowiązywały po wakacjach.

Lista podręczników obowiązujących w roku 2019/2020.

Dzisiaj w klasie gościliśmy pana Michała Gawrońskiego, nauczyciela gry na skrzypcach naszej koleżanki Matyldy Palki. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat tego instrumentu, m.in. z czego jest zbudowany, jak wydobywa się z niego dźwięk. Wysłuchaliśmy minikoncertu na skrzypce w wykonaniu Matyldy i jej nauczyciela. Muzyki mogliśmy dzisiaj nie tylko posłuchać, ale również ją zobaczyć i dotknąć. Dziękujemy mamie Matyldy za zaproszenie do nas tak znakomitego gościa. Mamy nadzieję, że Matylda i inne dzieci z naszej klasy, które również uczą się grać na instrumentach, już niebawem przed nami wystąpią. Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Agnieszka Brzezina  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny