• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dziękujemy za Wasze głosy. Zajęliśmy 4. miejsce!

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Dzieciaki do rakiet”!

Akcja zbiórki starych długopisów trwa do kwietnia 2019 r.

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Wymień stare na nowe"!

Udział uczniów w zajęciach w ramach projektu PiBBzNE na PŚl.

Projekt i budowa innowacyjnych bolidów z napędem elektrycznym.

21 grudnia 2018 r. młodsi uczniowie naszej szkoły brali udział we wspólnym kolędowaniu. Spotkanie to odbyło się w auli, każda klasa (od 1 do 3) przygotowała przynajmniej jedną kolędę i zaprezentowała ją przed zgromadzoną publicznością. Uczniowie złożyli życzenia świąteczne w języku angielskim, ukraińskim oraz w gwarze śląskiej.

Kolejne kolędowanie  odbyło się po świętach, 4 stycznia, w oddziale 3a. Spotkanie to poprowadziła mama Maksymiliana, ucznia tej klasy. Pani Luiza przygotowała ciekawy wykład na temat kolęd, grała na skrzypcach, uczniowie śpiewali znane i mniej znane kolędy. Panowała miła atmosfera, która nastroiła wszystkich do niedzielnego świętowania Trzech Króli.

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.