• Jasełka 2018

• 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

• Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

Informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły.

Zapraszamy do SP 58. Rodzicu, zapoznaj się z informacjami.

Zakończenie roku i pożegnanie absolwentów naszej szkoły.

Informacje związane z końcem roku szkolnego 2018/2019.

Podręczniki, które będą obowiązywały po wakacjach.

Lista podręczników obowiązujących w roku 2019/2020.

W dniu 13 grudnia 2018 r. w hali "Kolejarza" Katowice odbył się Turniej Siatkówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Jednostki Pomocniczej nr 7. Rywalizowali w nim uczniowie czterech szkół. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”, po wcześniejszym rozlosowaniu kolejności spotkań. Pojedynki niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian, można było zaobserwować ogromne poświęcenie i walkę o każdy punkt. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie. Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania za udział w zawodach, posiadane umiejętności, zaangażowanie oraz za ducha fair-play. Nasza szkoła zajęła III miejsce w turnieju.

W. Biros