al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Przegląd Małych Form Teatralnych - marzec 2019

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

03 grudnia, w ramach programu "Z książką w świat" uczennice klas czwartych udały się z wizytą do Miejskiego Przedszkola nr 21. Celem spotkania czwartoklasistek było propagowanie czytelnictwa wśród przedszkolaków. Dziewczyny przeczytały swoje ulubione rozdziały z książki "Gang Słodziaków". Dzieci uważnie słuchały i dzielnie odpowiadały na zadawane przez uczennice pytania dotyczące przygód Słodziaków.
Aleksandra Kubis-Szlachta, Agata Warwas  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny