al. Krzywoustego 11, 40-870 Katowice     32 254 36 79      sp58katowice.pl  
 vulcan bip logo  
  • Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Katowicach

  • Jasełka 2018

  • 100. rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości

  • Patronka Szkoły - Maria Dąbrowska

W dniu 10.10.2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 58  z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach wzięli udział w grze jubileuszowej „Czy wiesz, że…”, która odbyła się na terenie szkoły. W grze wzięło udział 8 drużyn z klas 1-3 i 16 drużyn z klas 4-8. Uczniowie w parach szukali schowanych na terenie szkoły plansz z zagadkami oraz informacjami dotyczącymi PBW.

Start zabawy miał miejsce w bibliotece szkolnej, skąd drużyny z kartami gry jubileuszowej były wypuszczane na teren szkoły z minutowym opóźnieniem. Po powrocie czas przejścia był zapisywany przez nauczyciela bibliotekarza na kartki drużyny. Wyniki zostały podane do publicznej wiadomości na terenie szkoły jeszcze w tym samym dniu.  Oficjalne wręczenie nagród dla zwycięzców miało miejsce 12 października po akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wyniki konkursu „Czy wiesz, że..” – gra jubileuszowa PBW:
Klasy 1-3
I miejsce – klasa 1a (8 pkt. – 14 minut)
II miejsce – klasa 2b (8 pkt. – 15 minut)
III miejsce – klasa 2a (8 pkt. – 16 minut)
Klasy 4-8
I miejsce – klasa 8b (9 pkt. – 4 minuty)
II miejsce – klasa 5a (9 pkt. – 9 minut)
III miejsce – klasa 7b (9 pkt. – 10 minut)

Zdjęcia można zobaczyć w Naszej Galerii.

Aleksandra Kubis-Szlachta  

Dzwonki

YouTube sport

YouTube channel

Facebook

Archiwum Galerii

Blog świetlicy

Blog SKO

Dziennik elektroniczny

ŚPP

Mapa witryny