W czwartek, 24 listopada odbyła się w naszej szkole piąta edycja Miejskiego Konkursu Edukacyjnego "Magiczne wiersze...". Tym razem, przybyli do nas reprezentanci świetlic katowickich szkół podstawowych, zmagali się z zadaniami dotyczącymi biografii i twórczości Ludwika Jerzego Kerna. Uczestnicy rozwiązywali zadania konkursowe z wielkim zapałem, jury miało "ręce pełne roboty", atmosfera była bardzo przyjemna pomimo rywalizacji.
    Tegoroczny konkurs zwyciężyła drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 36 imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.
Miejsce drugie zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 12 imienia Ignacego Paderewskiego, natomiast miejsce trzecie - reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi imienia Marii Dąbrowskiej. Tradycyjnie każdy uczestnik został nagrodzony przez organizatorów i nie wyszedł z konkursu z pustymi rękami.
    Wszystkim reprezentantom dziękujemy za udział w konkursie, nauczycielom - za przygotowanie uczniów. Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii.

Agata Warwas